Dim to Warm

Nowe innowacje technologiczne: Dim to Warm teraz także w High Voltage

 

Illuxtron, innowacyjny producent oświetlenia LED dla profesjonalnego rynku, po raz kolejny dokonał innowacyjnego kroku technologicznego: Dim by Warm in High Volt! Do tej pory możliwe było tylko przyciemnienie niskonapięciowych opraw oświetleniowych. Illuxtron umożliwił również ściemnianie oprawy High Voltage (230V).

 

Obecnie Dim to Warm jest szeroko stosowanym terminem na rynku oświetleniowym. Dzięki tej technologii przestrzeń może uzyskać autentyczną atmosferę przeszłości. Technologia była ograniczona do Low Volt. Ale od teraz możliwe jest również przyciemnienie diody LED Illuxtron z technologią High Volt z Dim to Warm!

 

Czym jest Dim to Warm?

Gdy tradycyjna żarówka była ściemniana, zmieniała się nie tylko intensywność światła, ale również temperatura barwowy lampy, w kierunku barwy coraz cieplejszej. Krótko mówiąc,przyciemniając światło zmieniał się nastrój oświetlanego pomieszczenia.

W przeciwieństwie do standardowej, dotychczasowe lampy ledowe, zmniejsza intensywność światła, ale nie barwę światła. Najnowsze oprawy Illuxtron posiadają funkcję Dim to Warm.

 

Zalety wysokiego napięcia

Korzyści płynące z High Voltage są oczywiste: oprawę wystarczy połączyć do sieci, nie ma potrzeby dodatkowego zasilacza i sterownika. Illuxtron dodał innowacyjne technologie High Volt Dim to Warm do wszystkich urządzeń typu Fluxe / Fabio / Linea / Curion 75 i 90. Oprawy są dostępne w 900 lumenach i mają wartość CRI wynoszącą 88.

 

Illuxtron International jest partnerem projektującym, rozwijającym i produkującym innowacyjne rozwiązania oświetleniowe LED. To, co zaczęło się w momencie, gdy mała firma rodzinna wzrosła do międzynarodowej firmy z zespołem ponad 35 osób, działającym w ponad 40 krajach. Od początku obowiązują zasady; wysokiej jakości, energooszczędnych opraw i innowacyjnych technologii.

 

Galeria Lamp jest partnerem Firmy Illuxtron w Polsce. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz najkorzystniejsze warunki handlowe.