ILLUXTRON INTERNATIONAL - mini downlights

Illuxtron International – posiada w ofercie bardzo wydajne Mini Downlights również w wersji ściemnialnej. Mini Downlights to prawdziwe wydajne oprawy; duża ilość światła, bardzo zwarta, technologicznie innowacyjna i bardzo oszczędna w użyciu.

 

Oprawy Mini Downlights są bardzo niezwykłe, jest tak w związku z tym, że zawierają mikrofalowe odbłyśniki. Mini reflektory obejmują kubek reflektorów, które składają się z mikropolitów. Odbłyśniki mają specjalną strukturę, która wielokrotnie odbija światło, powodując niski poziom odbłysku, a tym samym niską stratę energii (Ujednolicony współczynnik odbicia światła, UGR). Światło świeci bezpośrednio na pole pracy, z wartością UGR mniejszą niż 16!

 

Teraz również Dimmable

Aby oprawy były jeszcze bardziej dostosowane do otoczenia pomieszczenia, które mają być oświetlone, Mini Downlights teraz są dostępne w wersji ściemnialnej. Dzięki połączeniu potężnej wiązki światła, kompaktowego rozmiaru i ściemniania, miniaturowe reflektory świetlne są idealne do akcentowania obiektów. Zastanów się nad specyficznym oświetleniem regałów, korytarzy, kuchni i sypialni oraz i innych możliwościach zastosowania.

 

Illuxtron Mini-Downlights

Illuxtron wprowadził trzy miniaturowe reflektory: modele Fluxe 35, Fabio 35 i Fluxe 50. Te wersje downlightów są dostępne również w wersjach 2700K i 3000K. Mają niską głębokość instalacji od 45 do 60 mm, w zależności od wybranego źródła zasilania.

 

Illuxtron International jest partnerem projektującym, rozwijającym i produkującym innowacyjne rozwiązania oświetleniowe LED. To, co zaczęło się w momencie, gdy mała firma rodzinna wzrosła do międzynarodowej firmy z zespołem ponad 35 osób, działającym w ponad 40 krajach. Od początku obowiązują zasady; wysokiej jakości, energooszczędnych opraw i innowacyjnych technologii.

Z uwagi na najwyższą jakość Illuxtron daje 7 letnią gwarancję na swoje produkty.